Supported by

ESTE salon

Nowoczesny osiedlowy Salon fryzjersko kosmetyczny ESTE został stworzony z myślą o osobach ceniących swój czas i profesjonalizm. Szeroka gama zabiegów upiększających sprawia że każdy znajdzie coś dla siebie. Szybko i dokładnie to nasze motto. Dodatkowym atutem jest przyjazna i ciepla atmosfera, która sprawi że zabieg będzie jeszcze przyjemniejszy. 
Doświadczeni fryzjerzy, obeznani z najnowszymi trendami w cięciu i koloryzjacji służą radą w doborze fryzury i koloru. Naprawa zniszczonych, postrzępionych włosów za pomocą profesjonalnch kosmetyków i aparatur to nasze zadanie. Pomysłowi i zdolni fryzjerzy puszczą wodze fantazji tworząc unikatowe uczesania ślubne czy wieczorowe. 
Nowoczesny sprzęt kosmetologiczny obsługiwany przez wykształcone panie kosmetolog może zdziałać cuda w połączeniu ze sprawdzonymi hiszpańskimi kosmetykami marki Freihaut. Åšwiadczymy uslugi z zakresu oczyszczania, ujędrniania, liftingu jak i upiekszania- odpowiednio dobrane do rodzaju cery jak i problemu skóry wykorzystując zdobycze nauki np. ultradźwięki, fale radiowe, prądy niskiej częstotliwości. Modne zdobienia hybrydowe- manicure, pedicure to dla nas czysta przyjemnośc podobnie jak nie wychodząca z mody depilacja woskiem. Analiza skóry, planowanie kuracji i dobranie odpowiednich kosmetyków to tylko początek waszej przygody z ESTE salonem - serdecznie zapraszamy.

 

Out partners